![]() |
|
Képszerkesztési dumaláda - Nyomtatható verzió +- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Informatika (https://hhwforum.hu/forum-72.html) +--- Fórum: Képszerkesztés (https://hhwforum.hu/forum-73.html) +--- Téma: Képszerkesztési dumaláda (/thread-2.html) |
RE: Képszerkesztési dumaláda - atomant76 - 2009-03-08 egy jó progi kellene amivel rendesen kilehet vágni a képből RE: Képszerkesztési dumaláda - BaLiG - 2009-03-08 Adobe Photoshop CS4 Megtalálod itt is a letöltéseknél. RE: Képszerkesztési dumaláda - porter?! - 2009-03-09 helohelo, van ra lehetoseg hogy uj betu stilusokat addoljak a photosjop cs3-hoz? RE: Képszerkesztési dumaláda - kozmi91 - 2009-03-24 törölve! xxx |