![]() |
|
Juventus - Nyomtatható verzió +- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html) +--- Fórum: Sport, szabadidő, életmód (https://hhwforum.hu/forum-95.html) +---- Fórum: Foci (https://hhwforum.hu/forum-98.html) +---- Téma: Juventus (/thread-305.html) Oldalak:
1
2
|
RE: Juventus - Dada - 2008-11-25 Hát azt kell mondnom le a kalappal a juve elött hogy 2 szer is megverte a Realt ügyesek
RE: Juventus - kozmi91 - 2008-11-25 Most viszont kikaptunk az Intertől, de remélem ez nem veszi el a csapat hangulatát. RE: Juventus - Dada - 2008-11-25 Én meg ma nézném a real mecset de nem közvetitik magyaron aszem :S RE: Juventus - kozmi91 - 2008-11-25 Kód: Itt vannak linkek a meccshez, vmelyik biztos működik. RE: Juventus - Dada - 2008-11-26 Mennyi lett a zenit juve ?? tényleg 1-1 ??? RE: Juventus - kozmi91 - 2008-11-26 0-0 Nem tudom téged ki informált, de nagyon nincs képbe
RE: Juventus - Dada - 2008-11-26 JA mindegy is 1 pont a lényeg
|