![]() |
|
Dumaláda (Póló) - Nyomtatható verzió +- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Informatika (https://hhwforum.hu/forum-72.html) +--- Fórum: Képszerkesztés (https://hhwforum.hu/forum-73.html) +---- Fórum: Képszerkesztési versenyek (https://hhwforum.hu/forum-74.html) +---- Téma: Dumaláda (Póló) (/thread-318.html) Oldalak:
1
2
|
RE: Dumaláda (Póló) - Zozi - 2008-09-04 bárki mástól is szívesen várok a terveket! (cipő ez rád különösen vonatkozik)
RE: Dumaláda (Póló) - kiscipo00 - 2008-09-04 háááááááttt ööö izzééé. Na majd meglátom, de nem igérek semmit. RE: Dumaláda (Póló) - Zozi - 2008-09-04 akkor ebből sem lesz semmi...
RE: Dumaláda (Póló) - Mythbuster - 2008-09-05 Én szívesen rajzolnék ha lenne hozzá tehetségem és gyakorlatom. Nem hiszem hogy egy paint rajz jól mutatna egy pólón .
RE: Dumaláda (Póló) - Zozi - 2008-09-05 attól függetlenül ötletnek jó lenne bármi is... legfeljebb legyártjuk PS-ben is...
RE: Dumaláda (Póló) - Zozi - 2008-09-08 kicsit megcsappant az érdeklődés... RE: Dumaláda (Póló) - Dada - 2008-09-10 Még egyetlen egy ötlet sincs vagy terv kilehetne tenni ha van hogy lássuk RE: Dumaláda (Póló) - Zozi - 2008-09-10 még várnék 1-2-t mert eddig nincs nagyon... RE: Dumaláda (Póló) - HTML - 2008-09-21 GIMP-pel is lehet készíteni a pólókat? RE: Dumaláda (Póló) - Zozi - 2008-09-21 persze hogy lehet! csak a painttel alkotott képek miatt emelném meg a hangom!
RE: Dumaláda (Póló) - HTML - 2008-09-22 Méretben akkorának kell lennie, mint a polo.jpg (alap minta) képnek? RE: Dumaláda (Póló) - Zozi - 2008-09-22 szimplán az alap.jpg képre szerkeszd rá a mintád RE: Dumaláda (Póló) - HTML - 2008-09-22 Rendben, köszi szépen a segítséget!
|