HHWForum.hu
Forma-1 - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html)
+--- Fórum: Sport, szabadidő, életmód (https://hhwforum.hu/forum-95.html)
+---- Fórum: Forma1 (https://hhwforum.hu/forum-97.html)
+---- Téma: Forma-1 (/thread-53.html)

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Forma-1 - Dada - 2010-07-27

újat nem í­rtál ezt eddig mind tudtam a domi meg egy barom ezt is tudtam de szerintem ezt mindenki Big Grin a véleményemet leí­rtam a dühöngöbe is ennyi vagyis még annyi hogy montezemolo nyilatkozatával értek teljesen egyet csak el kell olvasni én ehez nem is füzök többet mivel értelmetlen jól tették csak í­gy tovább csak több észel domika


RE: Forma-1 - Rocky - 2010-07-28

Most azt beszélik,hogy el fogják őket tiltani ebben az idényben.
Smile


RE: Forma-1 - Dada - 2010-07-28

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin ők nem jutnak a mclaren sorsára


RE: Forma-1 - Winyoca - 2010-09-27

Michael Schumacher... nálam mindig ??킐 marad a favorit!


RE: Forma-1 - nakerbundas - 2010-12-16

Vettel is der Veltmaister!


RE: Forma-1 - Fish_BASC - 2011-05-07

Elkezdődött a szezon és még senki nem í­rt semmit...fura, pedig az elmúlt futamok izgalmasak voltak


RE: Forma-1 - Orpheus - 2026-05-25

Nézi manapság valaki a forma1-et? Élesszük fel a topikot!