HHWForum.hu
Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html)
+--- Fórum: Dumaláda (https://hhwforum.hu/forum-94.html)
+--- Téma: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? (/thread-106.html)

Oldalak: 1 2 3 4 5


RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - nakerbundas - 2010-12-16

Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ös lottót?

az attól függ mennyi lenne a nyeremény.
de biztosan adakoznék belőle.