![]() |
|
Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - Nyomtatható verzió +- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html) +--- Fórum: Dumaláda (https://hhwforum.hu/forum-94.html) +--- Téma: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? (/thread-106.html) |
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - nakerbundas - 2010-12-16 Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ös lottót? az attól függ mennyi lenne a nyeremény. de biztosan adakoznék belőle. |