HHWForum.hu
Mi(k) a kedvenc márkád(áid) - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html)
+--- Fórum: Dumaláda (https://hhwforum.hu/forum-94.html)
+--- Téma: Mi(k) a kedvenc márkád(áid) (/thread-157.html)

Oldalak: 1 2 3 4 5


RE: Mi(k) a kedvenc márkád(áid) - huszi11b - 2010-12-17

Sok kedvenc márkám van. Big Grin


RE: Mi(k) a kedvenc márkád(áid) - huszi11b - 2011-03-16

Nagyon sok van. Ami most í­gy beugrott az az Apple, DC, Converse,