HHWForum.hu
Psyched Out Grooves From Hungary (1969-72) - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Letöltések (https://hhwforum.hu/forum-9.html)
+--- Fórum: Zenék (https://hhwforum.hu/forum-30.html)
+--- Téma: Psyched Out Grooves From Hungary (1969-72) (/thread-142036.html)



RE: Psyched Out Grooves From Hungary (1969-72) - jeszenakjanos - 2024-09-23

Psyched Out Grooves From Hungary (1969-72)
[Kép: MTQxMzE4OQ.jpg]
Teljes hossz:36p
Teljes méret:83mb
Típus: MPEG-1 Audio layer 3
Átlagos bitráta: 320 Kbps
Mintavételezési frekvencia: 44.0 KHz
Műfaj: pop
Év:1969-72

01.Bergendy-Randevúm lesz délután.mp3
02.Neoton-Majd ha nem leszek.mp3
03.Kék Csillag-Ki volt ez az ember.mp3
04.Meteor-Kívánj te is nekem szép jóéjszkát.mp3
05.Apostol-Az esti utcán.mp3
06.Kex-Elszállt egy hajó a szélben.mp3
07.Non-Stop-Szelíd tüzek.mp3
08.Echo-Boldogságból építettem.mp3
09.Juventus-Egy pont a térben.mp3
10.Scampolo-Levegőben.mp3

Kód:
data.huhttps://data.hu/get/143.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]