HHWForum.hu
Vector Tutorial 4.0 - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Informatika (https://hhwforum.hu/forum-72.html)
+--- Fórum: Képszerkesztés (https://hhwforum.hu/forum-73.html)
+---- Fórum: Tutorialok (https://hhwforum.hu/forum-75.html)
+---- Téma: Vector Tutorial 4.0 (/thread-161.html)



RE: Vector Tutorial 4.0 - Zozi - 2008-01-18

[Kép: Vector_Art_Tutorial_by_vectortutorial.png]


RE: Vector Tutorial 4.0 - Guest - 2008-04-01

Hát megpróbálkozom a lehetetlennel és megcsinálom! Ha addig élek is! Big GrinBig Grin


RE: Vector Tutorial 4.0 - BaLiG - 2008-04-01

hajrá sok szerencsét hozzá. és persze oszd meg a végeredményt velünk


RE: Vector Tutorial 4.0 - kiscipo00 - 2008-04-01

Engem még nem vitt rá a lélek Big Grin


RE: Vector Tutorial 4.0 - Zozi - 2008-04-01

nálam már voltak gyenge pillanatok! Big Grin


RE: Vector Tutorial 4.0 - kiscipo00 - 2008-04-02

De most nézem, hogy ez Adobe Illustratorhoz van. Nem Photoshophoz. Hmm


RE: Vector Tutorial 4.0 - Zozi - 2008-04-02

az nem jelent semmit... Big Grinén PSsel csinálom... Big Grin


RE: Vector Tutorial 4.0 - Trance4Ever - 2009-06-11

Kinek hogy tetszik? :tease::laugh::laugh::oops:

[Kép: 1244713557_Trance4Ever.jpg]


RE: Vector Tutorial 4.0 - Zozi - 2009-06-29

érdekes...


RE: Vector Tutorial 4.0 - djsilas - 2010-11-25

Ilyen nincs! Nem hiszem el, hogy egérrel lehet ilyen vonalakat rajzolni! :o Valaki jutott már valamire?