![]() |
|
Adományozás - Nyomtatható verzió +- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html) +--- Fórum: Dumaláda (https://hhwforum.hu/forum-94.html) +--- Téma: Adományozás (/thread-2314.html) |
RE: Adományozás - Mawerka - 2015-03-04 Csak mobil telefonon, SMS-ben tudnék adományozni. Miért nem lehet úgy? |