HHWForum.hu
Adományozás - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html)
+--- Fórum: Dumaláda (https://hhwforum.hu/forum-94.html)
+--- Téma: Adományozás (/thread-2314.html)



RE: Adományozás - Mawerka - 2015-03-04

Csak mobil telefonon, SMS-ben tudnék adományozni. Miért nem lehet úgy?