![]() |
|
Haunted Halls - PC.Hidden Object Hun. - Nyomtatható verzió +- HHW.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Letöltések (https://hhwforum.hu/forumdisplay.php?fid=9) +--- Fórum: Játékok (https://hhwforum.hu/forumdisplay.php?fid=35) +--- Téma: Haunted Halls - PC.Hidden Object Hun. (/showthread.php?tid=23789) |
RE: Haunted Halls - PC.Hidden Object Hun. - sohajda - 2021-08-22 Haunted Halls 1 - Green Hills Sanitarium CE.Hun (2010. október 28)
Kategória: PC.Hidden Object Nyelv: Magyar ![]() Fedezze fel a romlott mentális menedéket, és keresse meg eltűnt barátját a Haunted Halls - Green Hills szanatóriumban! Miután hallott a menekültügyi tévedésekről, a barátja, Tim elindul, hogy saját vizsgálatot folytasson. Ahogy Tim egyre mélyebbre merül a rejtélyben, levelei hirtelen megállnak. Indulj el a Haunted Halls -ba, és találd meg őt ebben a hihetetlen rejtett tárgy -kalandjátékban! [SP][spoiler] ![]() ![]() [/spoiler][/SP] Rendszerkövetelmények: Operációs rendszer: Windows XP/Vista CPU: 1,4 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9,0 Merevlemez: 550 MB Használati útmutató: 1: Kicsomagolod (winrar) 2: A kapott mappát megnyitod 3: Katt az ikonra (alkalmazás) 4: Játszol Idézet:A kódrészlet megtekintéséhez be kell jelentkezned, vagy nincs jogosultságod a tartalom megtekintéséhez. RE: Haunted Halls - PC.Hidden Object Hun. - sohajda - 2021-08-22 Haunted Halls 2 - Fears from Childhood CE.Hun (2011. október 13)
Kategória: PC.Hidden Object Nyelv: Magyar ![]() Fedezze fel a gonosz Dr. Blackmore legújabb kísérletét a Haunted Halls: Fears from Childhood című ijesztő rejtett tárgy rejtvény kalandjátékban! Miután Tim egy titokzatos portálon keresztül húzta, Dr. Blackmore felfedi legújabb kegyetlenségét: egy olyan világot, amely valósággá teszi a gyermekek félelmeit. Segíts a szerencsétlen áldozatoknak szembenézni félelmeikkel és térjenek haza. Kövesse nyomon Dr. Blackmore -t, és mentse a napot a Haunted Halls: Félelmek a gyermekkorból! [SP][spoiler] ![]() ![]() [/spoiler][/SP] Rendszerkövetelmények: Operációs rendszer: Windows XP/Vista/Win7 CPU: 1,2 GHz RAM: 512 MB DirectX: 9,0 Merevlemez: 680 MB Használati útmutató: 1: Kicsomagolod (winrar) 2: A kapott mappát megnyitod 3: Katt az ikonra (alkalmazás) 4: Játszol Idézet:A kódrészlet megtekintéséhez be kell jelentkezned, vagy nincs jogosultságod a tartalom megtekintéséhez. RE: Haunted Halls - PC.Hidden Object Hun. - sohajda - 2021-08-22 Haunted Halls 3 - Revenge of Doctor Blackmore CE.Hun (2012. szeptember 27)
Kategória: PC.Hidden Object Nyelv: Magyar ![]() Készüljön fel egy elgondolkodtató utazásra a furcsa birodalomba a Haunted Halls: Dr. Blackmore bosszúja! Amikor felébred a hírhedt Dr. Blackmore barlangjában, tudja, hogy rossz nap lesz. De ami még rosszabb, a vőlegényét és maroknyi embert is túszként tartja az épület különböző pontjain. Ahhoz, hogy mindet megmentse, fel kell használnia az eszét és az akaratát, hogy túlélje a lidérces kísérletek sorozatát, amelyet Blackmore kifejezetten az Ön számára készített. Készüljön fel a váratlanra ebben az izgalmas rejtett tárgy kalandban! [SP][spoiler] ![]() ![]() [/spoiler][/SP] Rendszerkövetelmények: Operációs rendszer: Windows XP/Vista/Win7 CPU: 1,2 GHz RAM: 512 MB DirectX: 9,0 Merevlemez: 657 MB Használati útmutató: 1: Kicsomagolod (winrar) 2: A kapott mappát megnyitod 3: Katt az ikonra (alkalmazás) 4: Játszol Idézet:A kódrészlet megtekintéséhez be kell jelentkezned, vagy nincs jogosultságod a tartalom megtekintéséhez. RE: Haunted Halls - PC.Hidden Object Hun. - sohajda - 2021-08-22 Haunted Halls 4 - Nightmare Dwellers CE.Hun.update (2013. november 21)
Kategória: PC.Hidden Object Nyelv: Magyar ![]() Versenyezzen, hogy felfedje az ősi titkot a Haunted Halls: Nightmare Dwellers -ben! Az éjszaka is úgy kezdődött, mint a többi. Egy helyi gyűjtő panaszkodott a kúriájában rejlő paranormális tevékenységre, és a hatóságok felhívták Önt, hogy ismerje meg a dolgokat. De kiderül, hogy a bizarr tevékenység gödre feneketlen volt. Most elveszettnek találja magát egy élő rémálomban, amely tele van furcsa lényekkel, kómás kollégákkal és titokzatos csápokkal, amelyek minden sarkon elnyúlnak! Megtalálja a történések forrását, és elpusztítja, mielőtt túl késő lenne? Ismerje meg ezt az izgalmas rejtett tárgy kalandjátékot! [SP][spoiler] ![]() ![]() [/spoiler][/SP] Rendszerkövetelmények: Operációs rendszer: Windows XP/Vista/Win7/Win8 CPU: 2 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Merevlemez: 745 MB Használati útmutató: 1: Kicsomagolod (winrar) 2: A kapott mappát megnyitod 3: Katt az ikonra (alkalmazás) 4: Játszol Idézet:A kódrészlet megtekintéséhez be kell jelentkezned, vagy nincs jogosultságod a tartalom megtekintéséhez. |