![]() |
|
Kozmi munkái - Nyomtatható verzió +- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Informatika (https://hhwforum.hu/forum-72.html) +--- Fórum: Képszerkesztés (https://hhwforum.hu/forum-73.html) +---- Fórum: Bemutató terem (https://hhwforum.hu/forum-76.html) +---- Téma: Kozmi munkái (/thread-245.html) |
RE: Kozmi munkái - kozmi91 - 2008-04-21 Kimi Raikkonenes wallpaper ![]() Ez lett belle: ![]() A szöveg nem lett vmi jó, azon még lehet változtatok. Kritikákkal ne kiméljetek.
RE: Kozmi munkái - BaLiG - 2008-04-21 az elképzelés nem rossz. teccik. persze lehetne még fokozni pár efektel de kezdésnek ne mrossz. igy tovább grat RE: Kozmi munkái - kozmi91 - 2008-12-01 Na nagysokára elővettem újra a photoshopot. Haveromnak csináltam avatart egy Counter Strike-os oldalra:
RE: Kozmi munkái - BaLiG - 2008-12-01 nem rossz. esetleg a betün változtatnák néhol kicsit pixeles. de am jo RE: Kozmi munkái - kozmi91 - 2008-12-01 Jagermeister Party reklám (csak fantázia )Eredeti kép(én fotóztam) ![]() Jager party:
RE: Kozmi munkái - kiscipo00 - 2008-12-01 Nem rossz, csak oldalt a felirat nem illik annyira a képhez. Am jó, csak finomítani kéne még valamit rajta. RE: Kozmi munkái - kozmi91 - 2008-12-02 Jah...a feliratot oda kellett vhova rakni, mert a tesómnak kellet házi feladatra ![]() .......hát igen, még van mit tanulni...
RE: Kozmi munkái - kozmi91 - 2008-12-08 új avatar magamnak <<<----- RE: Kozmi munkái - BaLiG - 2008-12-08 jo lett. a feliraton esetleg változtatnék. kicsit beleépiteném és pöpec lenne |