![]() |
|
Gombás zakuszka télire - Nyomtatható verzió +- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html) +--- Fórum: Receptek (https://hhwforum.hu/forum-104.html) +--- Téma: Gombás zakuszka télire (/thread-2714.html) |
RE: Gombás zakuszka télire - barbi1 - 2015-09-28 Sziasztok a hétvégén tettem el gombás zakuszkát- nagyon ízlett a családnak, akár kenyérrel vagy kenyérrudacskával, zöldségekkel is vendégváró falat. a receptet a kifőztük újságban találtam 70. oldalon íme: Kód: Annyit változtattam, hogy én nem nagyon szeretem a tömény papírikaízt így abból csak az egyik félét használtam, de így is nagyon finom lett. |