HHWForum.hu
Gombás zakuszka télire - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html)
+--- Fórum: Receptek (https://hhwforum.hu/forum-104.html)
+--- Téma: Gombás zakuszka télire (/thread-2714.html)



RE: Gombás zakuszka télire - barbi1 - 2015-09-28

Sziasztok
a hétvégén tettem el gombás zakuszkát- nagyon í­zlett a családnak, akár kenyérrel vagy kenyérrudacskával, zöldségekkel is vendégváró falat.

a receptet a kifőztük újságban találtam 70. oldalon í­me:

Kód:
ftp.kifoztuk.huhttp://ftp.kifoztuk.hu/.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]

Annyit változtattam, hogy én nem nagyon szeretem a tömény papí­rikaí­zt í­gy abból csak az egyik félét használtam, de í­gy is nagyon finom lett.