![]() |
|
Banner - Nyomtatható verzió +- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Informatika (https://hhwforum.hu/forum-72.html) +--- Fórum: Képszerkesztés (https://hhwforum.hu/forum-73.html) +---- Fórum: Képszerkesztési versenyek (https://hhwforum.hu/forum-74.html) +---- Téma: Banner (/thread-284.html) |
RE: Banner - Laloca - 2008-06-20 Ha már nagy szerkesztök vagytok.........egy bannert nekem is szerkeszthettek:evil: Oldalam: Kód: Majd rakok be kodot és töltögethettek:evil: Itt tilos az oldalak reklámozása! |