![]() |
|
Hogyan süssünk palacsintát - Nyomtatható verzió +- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html) +--- Fórum: Humor (https://hhwforum.hu/forum-106.html) +--- Téma: Hogyan süssünk palacsintát (/thread-335.html) |
RE: Hogyan süssünk palacsintát - Suny - 2008-09-29 Aki még nem sütött palacsintát megpróbálhatja így is, de lehet, hogy előtte Jedi képzőbe kellene járnia... Kód: RE: Hogyan süssünk palacsintát - lehmann - 2009-01-19 tesóm melegszendó sütéséről is kellett volna vidit csinálni felgyujtotta a konyhát
RE: Hogyan süssünk palacsintát - kinder86 - 2010-05-04 íí‚Âllat nagyon! RE: Hogyan süssünk palacsintát - z78 - 2010-05-15 |