![]() |
|
Antal Imre - Özönvicc! - Nyomtatható verzió +- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Letöltések (https://hhwforum.hu/forum-9.html) +--- Fórum: E-könyvek (https://hhwforum.hu/forum-57.html) +--- Téma: Antal Imre - Özönvicc! (/thread-363844.html) |
RE: Antal Imre - Özönvicc! - jeszenakjanos - 2025-09-10 Antal Imre - Özönvicc! ![]() Hogy mi a humor? Túlélés! Mindent túl kell élni, mert az élet gyönyörű! Csak keresni kell a szépet, a jót, a kellemest és a szórakoztatót. Ennek egyik válfaja a humor. Nincs még egy olyan rész a földön, mint Pest, ahol a vicc szinte magától terem. Sajnos egyre kevesebb, de én azon vagyok, hogy életben tartsam. Engem ilyen fából faragtak. (Antal Imre) pdf 62mb Kód: |