HHWForum.hu
Antal Imre - Özönvicc! - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Letöltések (https://hhwforum.hu/forum-9.html)
+--- Fórum: E-könyvek (https://hhwforum.hu/forum-57.html)
+--- Téma: Antal Imre - Özönvicc! (/thread-363844.html)



RE: Antal Imre - Özönvicc! - jeszenakjanos - 2025-09-10

Antal Imre - Özönvicc!
[Kép: MjA2ODI2Ng.jpg]
Hogy mi a humor? Túlélés! Mindent túl kell élni, mert az élet gyönyörű! Csak keresni kell a szépet, a jót, a kellemest és a szórakoztatót. Ennek egyik válfaja a humor. Nincs még egy olyan rész a földön, mint Pest, ahol a vicc szinte magától terem. Sajnos egyre kevesebb, de én azon vagyok, hogy életben tartsam. Engem ilyen fából faragtak. (Antal Imre) pdf 62mb

Kód:
data.huhttps://data.hu/get/147.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]