HHWForum.hu
A VHS korszak vége... - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html)
+--- Fórum: Dumaláda (https://hhwforum.hu/forum-94.html)
+--- Téma: A VHS korszak vége... (/thread-3785.html)



RE: A VHS korszak vége... - koppany82 - 2016-07-25

A VHS korszak vége... :bye:

Mindenkinek kötelező, akik emlékeznek még a hangalámondásos dolgokra és azoknak is, akik nem...
Kód:
keptelenseg.....http://www.keptelenseg..... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]



RE: A VHS korszak vége... - Orpheus - 2016-07-26

A második videón szakadtam! Smile :haha: Eszembe jutott amikor volt egy Videoton hat csatornás szí­nes tv, nem távirányí­tós és a videót rákötöttük és azon keresztül néztük a tv-t, 60 csatorna, távkapcsoló... hű de menők vagyunk, gondoltuk.... Smile


RE: A VHS korszak vége... - smulan - 2016-09-06

??szintén szólva cseppet sem fog hiányozni, mert több a negativ mint a (-ha van egyáltalán) pozitiv oldala a VHS rendszernek.
De mivel korábban nem volt más, igy akkor mégis örültünk neki.

R.I.P. - VHS, VCR, BETA, VR2000, .......


RE: A VHS korszak vége... - smulan - 2016-09-06

Confusedclerosis: Én még emlékszem arra az idöre is, mikor még csak fekete/fehér tv volt...... 2 csatorna, ..... hétfönként adásszünet,.......többi napokon is kora délután adásszünet..... ( és semmi internet!) :holy_sheep_smiley: Confusedarcastic:


RE: A VHS korszak vége... - smulan - 2016-09-06

Orpheus, post: 0 írta:A második videón szakadtam! Smile :haha: Eszembe jutott amikor volt egy Videoton hat csatornás szí­nes tv, nem távirányí­tós és a videót rákötöttük és azon keresztül néztük a tv-t, 60 csatorna, távkapcsoló... hű de menők vagyunk, gondoltuk.... Smile

Confusedclerosis: Én még emlékszem arra az idöre is, mikor még csak fekete/fehér tv volt...... 2 csatorna, ..... hétfönként adásszünet,.......többi napokon is kora délután adásszünet..... ( és semmi internet!) :holy_sheep_smiley: Confusedarcastic:


RE: A VHS korszak vége... - Orpheus - 2016-09-06

VHS-en azért megmaradtak a felvételek, jó a minőség az közel sem azonos, de nem járt vele úgy az ember hogy pár év után berak egy másolt dvd-t és hopp, nincs rajta semmi...volt nincs a film. :pardon: