HHWForum.hu
A kommunizmus 7 csodája - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html)
+--- Fórum: Humor (https://hhwforum.hu/forum-106.html)
+--- Téma: A kommunizmus 7 csodája (/thread-3814.html)



RE: A kommunizmus 7 csodája - Orpheus - 2016-08-04

A kommunizmus 7 csodája:


- A kommunizmusban mindenkinek volt munkája.
- Bár mindenkinek volt munkája, mégsem csinált senki semmit.
- Bár senki sem csinált semmit, a tervhez képest mégis mindig 100%-on felül teljesí­tett.
- Bár a 100%-on felül teljesí­tettek, mégsem lehetett semmit kapni.
- Bár semmit sem lehetett kapni, mégis mindenkinek volt mindene.
- Bár mindenkinek volt mindene, mégis mindenki lopott.
- Bár mindenki lopott, mégsem hiányzott soha semmi.