![]() |
|
A kommunizmus 7 csodája - Nyomtatható verzió +- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html) +--- Fórum: Humor (https://hhwforum.hu/forum-106.html) +--- Téma: A kommunizmus 7 csodája (/thread-3814.html) |
RE: A kommunizmus 7 csodája - Orpheus - 2016-08-04 A kommunizmus 7 csodája: - A kommunizmusban mindenkinek volt munkája. - Bár mindenkinek volt munkája, mégsem csinált senki semmit. - Bár senki sem csinált semmit, a tervhez képest mégis mindig 100%-on felül teljesített. - Bár a 100%-on felül teljesítettek, mégsem lehetett semmit kapni. - Bár semmit sem lehetett kapni, mégis mindenkinek volt mindene. - Bár mindenkinek volt mindene, mégis mindenki lopott. - Bár mindenki lopott, mégsem hiányzott soha semmi. |