HHWForum.hu
Barbara Demick - Nincs mit irigyelnünk a világtól - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Letöltések (https://hhwforum.hu/forum-9.html)
+--- Fórum: E-könyvek (https://hhwforum.hu/forum-57.html)
+--- Téma: Barbara Demick - Nincs mit irigyelnünk a világtól (/thread-413096.html)



RE: Barbara Demick - Nincs mit irigyelnünk a világtól - jeszenakjanos - 2026-01-07

Barbara Demick - Nincs mit irigyelnünk a világtól
[Kép: MjI0MTU5Mw.jpg]
Észak-Korea a világ egyik legelnyomóbb és legtitokzatosabb országa. A besúgást bátorítják, a média a kormány ellenőrzése alatt áll. Az Elfújta a szél veszélyes könyvnek számít, melyet száműztek a polcokról. Az 1990-es években éhínség söpört végig az országon. Milliók haltak éhen, de a rezsim továbbra is kezében tartja a hatalmat. Számos interjú segítségével Barbara Demick elsőként mutatta be, hogy milyen is az élet ebben a rendkívüli országban hat hétköznapi ember sorsán keresztül, akiknek a szívszorító körülmények ellenére sikerült túlélni a Kedves Vezető országát. pdf 13mb 2013

Kód:
data.huhttps://data.hu/get/148.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]