HHWForum.hu
Divix menübe... - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Informatika (https://hhwforum.hu/forum-72.html)
+--- Fórum: Filmszerkesztés (https://hhwforum.hu/forum-88.html)
+---- Fórum: Segí­tségkérés (https://hhwforum.hu/forum-90.html)
+---- Téma: Divix menübe... (/thread-521.html)



RE: Divix menübe... - bigbrother - 2010-03-14

Divix men??be...

Szercsi Mindenkinek!

Szeretném a segí­tségeteket kérni egy egyszerű(nek tűnő) dologban.

Van egy rakat .avi kiterjesztésű filmem(klipem,stb.),amelyeket szeretnék megmenüzni.
Magyarul kií­rniBig GrinVD-re úgy,hogy a klipek közül lehessen választani mint egy "röndi" dvd esetében...


Köszike előre is!

BigTesó