HHW.hu
Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma - Nyomtatható verzió

+- HHW.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Hí­rek, információk (https://hhwforum.hu/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Fórum: FAQ (https://hhwforum.hu/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Téma: Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma (/showthread.php?tid=578)



RE: Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma - jeepo - 2010-08-15

Segí­Ã‚­tség! AA tölthető aksi probléma

Van 4 db AA Duracell Rechargeable 2650mAh tölthető aksim amit fényképezőbe vettem. A gond hogy jelenleg fél év használatnál járok és mí­g a kezdeteknél 350-400 kép után adta meg magát, manapság örülök ha 30 képet sikerül készí­teni. Elméletileg a töltési ideje 15-16 óra, de valamiért manapság 2-3 vagy még ennél is kevesebb idő múlva jelzi hogy kész.
Remélem tud valaki segí­teni. Mert sajna nem épp egy olcsó cucc volt és í­gy fotózni sem tudok. Sad

Segí­tségeteket előre is köszönöm.


RE: Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma - clue - 2010-08-15

Segí­Ã‚­tség! AA tölthető aksi probléma

Hát vagy probáld tovább tölteni mert esetleg szarul jelzi ki a töltő vagy az sajnos kuka.


RE: Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma - Orpheus - 2010-08-15

Segí­Ã‚­tség! AA tölthető aksi probléma

Ezek a tölthető elemeknek is van élettartalma, lehet a végén jár már, vagy a töltőd nem tudja produkálni a megfelelő kapacitást az elemek fullra töltéséhez! De mindenképpen kevés a 2-3 óra, ennyi idő alatt nem tudja feltölteni a normál töltő!


RE: Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma - jeepo - 2010-08-15

Segí­Ã‚­tség! AA tölthető aksi probléma

a baj hogy februárban vettem, és a töltőt is hozzá adták szóval nem értem mi lehet a gond
próbáltam tovább tölteni (kihúz, visszadug módszer, vagy elemcsere és folytat) de úgy sem akarta huzamosabb ideig
úgy néz ki vehetek egy újat :S


RE: Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma - Orpheus - 2010-08-17

Segí­Ã‚­tség! AA tölthető aksi probléma

Ha februárban vetted akkor még van rá garancia. Vidd vissza nyugodtan, bevizsgálják neked!


RE: Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma - jeepo - 2010-08-21

Segí­Ã‚­tség! AA tölthető aksi probléma

(Orpheus @ 2010-08-17 12:09) "index.php?act=findpost&pid=109151"]<{POST_SNAPBACK}>
Idézet:Ha februárban vetted akkor még van rá garancia. Vidd vissza nyugodtan, bevizsgálják neked![/b]
a gáz hogy most szűnt meg debrecenben a Saturn ahol vettem, tehát minimum pestre kellene felutaznom miatta, abból a pénzből meg már majdnem veszek egy újat


RE: Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma - peter60 - 2013-03-23

Segí­Ã‚­tség! AA tölthető aksi probléma

Az akku 1.2 voltos , a sima elem 1.5 volt.4 db esetén már van 1.2 volt hátrány.Én is vettem duracell és energizer akkukat is,
/reachargable /--egyik hitványabb,mint a másik.A névtelen kí­nai nekem jobban bevált. AA aksit /tronic / a Lidl-ben , élemet az Aldiban vegyél.A Tesco-ban vettem olyan elemet,amelyik 5 évet utazott,mí­g ideért .Ami nem kí­nai,azt már hamisí­tják! Péter


RE: Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma - Péter46 - 2013-10-14

Segí­Ã‚­tség! AA tölthető aksi probléma

Szia!

Az előző hozzászólások mellett javaslom egy normális töltő beszerzését, amelyik nem csak tölt, hanam karban is tart. Nem reklámként, de javaslom a [SIZE=2]Voltcraft IPC-1L akkutöltőt.

Akkutöltő- és karbantartó készülék, IPC-1L

Főbb jellemzők
  • 1 - 4 db mikro- vagy ceruzaakkuhoz
  • í­í‚tfogó töltő- és karbantartó program
  • Kb. 180 perc töltési idő 2000 mAh-s akkukhoz

Leí­rás
Töltő- és diagnosztikai készülék tökéletes kombinációja aktí­v akkuvédelemmel!
A legmodernebb, processzorvezérelt töltési technikának köszönhetően négy töltési program áll rendelkezésre (töltés, kisütés, frissí­tés, formázás), amelyek a rekeszekre egyedileg beállí­thatók. A beállí­tás és kezelés mindössze 3 gombbal könnyedén elvégezhető. A valós kapacitás mérésével és az automatikus összehasonlí­tó méréssel már nem probléma a „gyengeí¢?í‚ akkuk felismerése és kiselejtezése. A frissí­tési funkcióval a károsodott NiCd akkuk ismét fitté tehetők. új akkuk, vagy idősebb cellák, amelyek már memória-effektust mutatnak, a formázás során elérhetik teljes teljesí­tményüket.

Jellemzők
  • Egyedi rekeszfelügyelet
  • Akku teljes töltöttségi állapotának felismerése a mí­nusz Delta-U lekapcsolással
  • Impulzustöltés
  • Biztonsági időzí­tett lekapcsolás
  • Hőmérséklet lekapcsolás
  • LC kijelző a töltöttségi állapot grafikus megjelení­tésére.


Péter[/SIZE]


RE: Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma - Difuzio - 2015-03-25

Segí­Ã‚­tség! AA tölthető aksi probléma

Probáld meg egy másik lassan töltö géppel tölteni és oké