HHWForum.hu
Counter Strike 1.6 - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Off Topic (https://hhwforum.hu/forum-92.html)
+--- Fórum: Játékokról (https://hhwforum.hu/forum-100.html)
+--- Téma: Counter Strike 1.6 (/thread-621.html)



RE: Counter Strike 1.6 - Rodriguez - 2010-12-25

Counter Strike 1,6-ról jöhetnek vélemények, szerverek, kinek tetszik, kinek nem, stb. Smile


RE: Counter Strike 1.6 - huszi11b - 2010-12-25

Én nagyon szeretem. Jó játék, már 3 éve játszok. Klánba is vagyok. A klánunknak van egy honlapja:
Kód:
wox.ucoz.huhttp://wox.ucoz.hu/.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]
Azt lehet nézegetni. Folyamatosan frissül! Szerver is lesz!


RE: Counter Strike 1.6 - huszi11b - 2010-12-29

Akinek nincs meg még a játék az itt megtalálja, és le is töltheti!

Kód:
hhw.huhttps://hhw.hu/index.ph.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]