HHWForum.hu
Zip iráshiba - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Hí­rek, információk (https://hhwforum.hu/forum-3.html)
+--- Fórum: FAQ (https://hhwforum.hu/forum-8.html)
+--- Téma: Zip iráshiba (/thread-689.html)



RE: Zip iráshiba - Zebi - 2012-01-10

Szép napot mindenkinek .
Az a gondom hogy amikor megadom a parancsot a Total Comanderben hogy csomagolja be a DVD iso fájlt egy bizonyos idő után az az üzenet jelenik meg hogy Zip fájlí­rás hiba-talán megtelt a lemez ,pedig a merevlemezemen mindig minimum 20GB szabad terület van. Tudnátok-e segí­teni.


RE: Zip iráshiba - scheri - 2012-01-12

A fájlrendszered NTFS-ben van?