![]() |
|
Zip iráshiba - Nyomtatható verzió +- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Hírek, információk (https://hhwforum.hu/forum-3.html) +--- Fórum: FAQ (https://hhwforum.hu/forum-8.html) +--- Téma: Zip iráshiba (/thread-689.html) |
RE: Zip iráshiba - Zebi - 2012-01-10 Szép napot mindenkinek . Az a gondom hogy amikor megadom a parancsot a Total Comanderben hogy csomagolja be a DVD iso fájlt egy bizonyos idő után az az üzenet jelenik meg hogy Zip fájlírás hiba-talán megtelt a lemez ,pedig a merevlemezemen mindig minimum 20GB szabad terület van. Tudnátok-e segíteni. RE: Zip iráshiba - scheri - 2012-01-12 A fájlrendszered NTFS-ben van? |