HHWForum.hu
Öt éjjel Freddy pizzázójában (Five Nights at Freddy's) 2023 - Nyomtatható verzió

+- HHWForum.hu (https://hhwforum.hu)
+-- Fórum: Letöltések (https://hhwforum.hu/forum-9.html)
+--- Fórum: Filmek (https://hhwforum.hu/forum-10.html)
+---- Fórum: Horror filmek (https://hhwforum.hu/forum-18.html)
+---- Téma: Öt éjjel Freddy pizzázójában (Five Nights at Freddy's) 2023 (/thread-90876.html)



RE: Öt éjjel Freddy pizzázójában (Five Nights at Freddy's) 2023 - ATOSZ43 - 2024-02-23

Öt éjjel Freddy pizzázójában (Five Nights at Freddy's) (2023)

Színes, szinkronizált, amerikai horror, misztikus, thriller, 109 perc, 1,67 GB, BluRay-Rip
[attachment=o3723]

[B]Tartalom:

Túl tudsz élni öt éjszakát?
A félelmetes horrorjáték-jelenségből vérfagyasztó moziesemény lesz, mert a Blumhouse – a M3GAN, a Fekete telefon és a Láthatatlan ember mögött álló stúdió – felvarázsolja a FIVE NIGHTS AT FREDDY’S filmet a vászonra.
A film egy zaklatott éjjeliőrt követ, aki dolgozni kezd a Freddy Fazbear’s Pizzánál. Miközben az első éjszakáját tölti az új munkahelyén, ráébred, hogy az éjszakai műszakot Freddy’snél nem lesz olyan könnyű túlélni.

Stáb:
Rendező:
Emma Tammi
Forgatókönyvíró:
Emma Tammi
Scott Cawthon
Producer:
Scott Cawthon
Jason Blum
Zene:
Tyler Bates
Operatőr:
Lyn Moncrief

Szereplő(k):
Josh Hutcherson,Elizabeth Lail,Piper Rubio,Mary Stuart Masterson,Matthew Lillard

Audió információk:
AC-3 | 48 KHz | 640 kbps | 6 csatorna Hungarian

Videó információk:
Mkv / H264 | 720x360 px | 1549 kbps | 2.000 | 23.976 fps

Kód:
frdl.tohttps://frdl.to/tkx2lyb.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] frdl.tohttps://frdl.to/kk93xgk.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] frdl.tohttps://frdl.to/t0ci8km.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] frdl.tohttps://frdl.to/j6g8u2f.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] frdl.tohttps://frdl.to/1g81zrr.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] frdl.tohttps://frdl.to/uccn24k.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] frdl.tohttps://frdl.to/wlzrn15.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] frdl.tohttps://frdl.to/a1yp5kv.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] frdl.tohttps://frdl.to/pr9ohpe.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] data.huhttps://data.hu/get/141.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] data.huhttps://data.hu/get/141.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] data.huhttps://data.hu/get/141.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] data.huhttps://data.hu/get/141.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] data.huhttps://data.hu/get/141.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] data.huhttps://data.hu/get/141.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] data.huhttps://data.hu/get/141.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] data.huhttps://data.hu/get/141.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók] data.huhttps://data.hu/get/141.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]

A linkek felváltva is tölthetők a tárakról![/B]