![]() |
|
Sőtét lelkek (Morke Sjeler) [2010] - Nyomtatható verzió +- HHW.hu (https://hhwforum.hu) +-- Fórum: Letöltések (https://hhwforum.hu/forumdisplay.php?fid=9) +--- Fórum: Filmek (https://hhwforum.hu/forumdisplay.php?fid=10) +---- Fórum: Horror filmek (https://hhwforum.hu/forumdisplay.php?fid=18) +---- Téma: Sőtét lelkek (Morke Sjeler) [2010] (/showthread.php?tid=946) |
RE: Sőtét lelkek (Morke Sjeler) [2010] - Shagrath - 2012-05-24 [PLAIN]Sötét lelkek (Morke Sjeler) [2010][/PLAIN] ![]() Morke Sjeler (2010) BRRiP XViD AC3-Anarchy
Feliratos norvég, francia horror, thriller
Rendezték :
César Ducasse, Mathieu Peteul
Szereplők :
Morten Ruda, Kyrre Haugen Sydness, Ida Elise Broch etc.
![]() Idézet:Ahogyan azt a film trailere is sugallta, a Morke sjeler nem az a típusú film amely hosszú, dögunalmas percek után egyszer csak beindul. Ez bizony már a legelején "belecsap a lecsóba", hogy utána, egy-két üresjáratot leszámítva, másfél óra tömény akció következzen. Ez természetesen legalább annyira pozitívum mint amennyire negatívum, ugyanis a Morke sjeler esetében is igaz az a mondás, hogy a kevesebb néha több. Tény és való, hogy nem sok unalmas pillanata van a filmnek, de a nagy rohanásban bizony sok kérdést elfelejtettek megválaszolni, sok szálat hagytak elvarratlanul, ezért kicsit olyan érzésem volt, mintha ez még nem a végleges verziója lenne a filmnek, mintha egy félkész műről lenne szó. Már maga a kezdő jelenet sem túl eredeti (az erdőben magányosan kocogó nőt fúróval megöli egy overálba bújt pszichopata) de betudtam annak, hogy valahogy el kell kezdeni egy filmet. Ha kicsit klisésen, hát klisésen, de ettől még lehet belőle egy jó kis mozi is akár, ahogyan azt a bemutató sejtette. Idézet: ![]() ![]() íí‚Âltalános :
Forrás : Morke Sjeler 2010 720p BluRay x264-WASTE
Teljes név : Dark Souls\Morke Sjeler (2010) BRRiP XViD AC3-Anarchy
Formátum : Matroska
Formátum változat : Version 2
Fájlméret : 900 MiB
Időtartam : 1 óra 35 perc
Teljes adatsebesség : 1 326 Kbps
Film : Morke Sjeler By Shag
Kódolás dátuma : UTC 2012-05-21 12:36:35
Kódoló szoftver : mkvmerge v4.9.1 ('Ich will') built on Jul 11 2011 23:53:15
Kódoló könyvtár : libebml v1.2.1 + libmatroska v1.1.1
Kép :
Sáv száma : 1
Formátum : MPEG-4 Visual
Formátum profil : Advanced Simple@L5
Formátum beállítások, BVOP : igen
Formátum beállítások, QPel : nem
Formátum beállítások, GMC : 0 warppoint
Formátum beállítások, mátrix : Default (H.263)
Kódek azonosító : XVID
Kódek azonosító/Tipp : XviD
Időtartam : 1 óra
Adatsebesség : 851 Kbps
Szélesség : 720 képpont
Magasság : 416 képpont
Képarány : 1,731
Képkockasebesség : 25,000 fps
ColorSpace : YUV
ChromaSubsampling : 4:2:0
BitDepth/String : 8 bit
Sorváltás típusa : folytonos
Bit/(képpont*képkocka) : 0.114
Adatfolyam mérete : 578 MiB (64%)
Kódoló könyvtár : XviD 1.1.0 (UTC 2005-11-22)
Default : igen
Forced : nem
Hang :
Sáv száma : 2
Formátum : AC-3
Formátum/adatok : Audio Coding 3
Format_Settings_ModeExtension : CM (complete main)
Formátum beállítások, Endianness : Big
Keverési mód : Header stripping
Kódek azonosító : A_AC3
Időtartam : 1 óra
Adatsebesség mód : állandó
Adatsebesség : 448 Kbps
Csatornák száma : 6 csatorna
Csatorna kiosztás : Front: L C R, Side: L R, LFE
Mintavételezési gyakoriság : 48,0 KHz
BitDepth/String : 16 bit
Adatfolyam mérete : 304 MiB (34%)
Nyelv : norvég
Default : igen
Forced : nem
Szöveg :
Sáv száma : 3
Formátum : UTF-8
Kódek azonosító : S_TEXT/UTF8
Kódek azonosító/adatok : UTF-8 Plain Text
Nyelv : magyar
Default : igen
Forced : nem
![]() Idézet:A kódrészlet megtekintéséhez be kell jelentkezned, vagy nincs jogosultságod a tartalom megtekintéséhez. ![]() Felirat muxed, borító benne !
BiGThX R. Balázs [TB] !
![]() ![]() |