• 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fényképezés
#31
szintén kezdő fotós volnék
én egy fujifilm finepix s1500-at vettem kezdésnek, tanulni jó lesz vele
majd később jöhet valamilyen tükörreflexes gép (persze nikon vagy canon)
Válaszol
#32
Szintén kezdő és ráadásul még szőke is :jester:, úgyhogy bocsi, ha nagy vadságot kérdeznék. Van egy Fuji Finepix S1000-es gépem. Szabadtéren még egész jó képeket csinál, de beltéren nagyon gáz. Élesnek élesek, de fakók a szí­nek, olyan, mintha mindenen szürke fátyol lenne. Lehet/tudok valamin állí­tani, hogy jobb legyen? A régi gépem (Fuji Finepix S300) csitti-fitti beltéri képeket csinál ehhez képest. Sad

Előre is köszönöm a tippeket, válaszokat! Smile
Válaszol
#33
Olvastam egy tesztet róla aminek a végén, idézem:

Idézet:Tesztünk során azonban arra is fény derült, hogy a szí­nkezeléssel is vannak apróbb problémák, bizonyos körülmények között a kép egy-egy része szürkeárnyalatossá válhat.

Valószí­nűleg tí­pus hiba. A beállí­tásoknál a szí­nkezelést nem lehet állí­tani?
„Az igaz ember járta ösvényt minden oldalról körülveszi az önzők és a gonoszok igazságtalansága. Ám, aki az irgalmasság és a jóakarat nevében vezeti az erőtleneket a sötétség völgyén át, az valóban testvére és őrzője embertársainak. És lesújtok rád nagy haraggal és rettentő bosszúval mindazokra, akik testvéreim ártalmára törnek. És majd megtudod, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rád!”
Ponyvaregény : Ezékiel 25:17
Válaszol
#34
Orpheus, post: 76573, member: 1 Írta:Olvastam egy tesztet róla aminek a végén, idézem:



Valószí­nűleg tí­pus hiba. A beállí­tásoknál a szí­nkezelést nem lehet állí­tani?

Pfff... remek! De legalább az kiderült, hogy nem én vagyok teljesen analfabéta! :yahoo:
Végignéztem a beállí­tási lehetőségeket, de semmi ilyesmi nincs. A háttérszí­nt lehet állí­tani, de az csak a kijelzőn megjelenő feliratok szí­nére vonatkozik. Illetve még egy lehetőség van, de ott meg vagy Fuji Finepix automata szí­nbeállí­tás van, vagy pedig fekete-fehér.

Szerintem beszerzek egy olyan táskát, amibe mindkét gép befér... :laugh:

Köszönöm a segí­tséget!
Válaszol


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
2 Vendég