2007-12-28. 18:59
van egy nagyon jó böngészős játék a crims. nem tudom,hogy ismeritek-e. Gangster kell csinálni,öldökölni,rabolni,kurvázni,drogozni...
én mostanában rákattantam és elég jó.
én mostanában rákattantam és elég jó.
Kód:
http://www.thecrims.com.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]





