2008-01-10. 00:26
Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ös lottót?
Miért ne lehetne viccelődni a halállal, és az öléssel?
(Biggie @ 2008.01.09. 17:05)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Ilyen dumával ne jöjjön ez még viccnek sem megy el.
Miért ne lehetne viccelődni a halállal, és az öléssel?





