HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót?

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót?
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#28
2008-01-10. 00:37
Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ös lottót?

Huha hát én nem hittem el de tényleg vannak még érdekes figurák.Egyébként szerintem csak addig nagy a szájja a z ilyen embereknek akik a öldökléssel viccelödnek mig neaggyisten nem kerülnek ilyen helyzetbe.Szerintem tuti betojna ha oda kerülne hogy a kezébenyomnak egy fegyvert és mondják neki hogy löd le ezt meg ezt de ugy hogy a szemébe nézel.Egyébként ha csak fegyvermániás vagy és nem akarsz senki halomra löni akkor vannak erre helyek,ahol kiélheted magad.Énmár csak tudom pedig nemis vagyok fegyvermániásde igyis van 1 évben 4 kötelezö lövészet Cumi.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Szaki10 - 2007-12-29. 21:29
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Biggie - 2007-12-29. 23:05
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: kiscipo00 - 2007-12-29. 23:43
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Zozi - 2007-12-30. 00:05
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2007-12-30. 01:25
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: /George/ - 2007-12-30. 18:19
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Guest - 2007-12-30. 23:56
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Def Jam - 2007-12-31. 00:25
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Biggie - 2007-12-31. 20:29
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2007-12-31. 20:41
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Biggie - 2007-12-31. 21:17
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: A1721 - 2008-01-01. 00:52
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: szotyolla - 2008-01-01. 04:03
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: BaLiG - 2008-01-01. 16:46
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Biggie - 2008-01-02. 13:31
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: aranyos - 2008-01-03. 11:39
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: wicked - 2008-01-04. 00:59
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-01-04. 01:04
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: BaLázs1989 - 2008-01-04. 18:48
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Szaki10 - 2008-01-05. 13:23
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Matuz - 2008-01-05. 19:27
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Rezukii - 2008-01-09. 17:15
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Biggie - 2008-01-09. 17:35
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Szaki10 - 2008-01-09. 18:02
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Biggie - 2008-01-09. 18:05
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Rezukii - 2008-01-10. 00:26
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: BaLiG - 2008-01-10. 00:35
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-01-10. 00:37
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Biggie - 2008-01-10. 00:43
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-01-10. 00:45
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Biggie - 2008-01-10. 00:49
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: piro83 - 2008-01-18. 22:31
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-01-18. 22:35
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: retek123 - 2008-01-22. 02:38
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Szaki10 - 2008-01-22. 15:07
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Rezukii - 2008-01-22. 17:29
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Guest - 2008-01-23. 07:59
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Kacsusz - 2008-01-23. 09:12
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Zozi - 2008-01-23. 10:31
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: retek123 - 2008-01-23. 13:47
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-01-23. 22:10
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Zoltan73 - 2008-04-01. 14:50
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-04-01. 15:25
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: hary - 2008-04-02. 17:15
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-04-02. 17:49
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Gagyika - 2008-04-02. 18:49
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-04-02. 19:53
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Gagyika - 2008-04-03. 13:02
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-04-03. 16:04
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Zozi - 2008-04-03. 21:57
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-04-03. 23:03
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Zozi - 2008-04-04. 09:41
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-04-04. 11:51
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: once - 2008-04-04. 13:48
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-04-04. 18:25
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: once - 2008-04-04. 19:08
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2008-04-04. 19:19
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: once - 2008-04-05. 08:57
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: BaLiG - 2008-04-07. 22:33
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: kozmi91 - 2008-04-07. 22:50
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: sikula - 2009-01-24. 19:02
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: maczati - 2009-01-29. 20:44
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dominik - 2009-02-09. 14:09
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: trudi - 2009-03-14. 19:57
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Franco - 2009-03-24. 12:42
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: PUNKANDROLL - 2009-05-23. 23:02
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: indigen205 - 2009-10-04. 22:08
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: GoatX - 2009-12-10. 15:19
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: andzs - 2010-01-10. 11:27
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: csicsivut - 2010-05-11. 12:36
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: dezsi031 - 2010-05-12. 11:44
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Spainy - 2010-05-15. 15:43
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: z78 - 2010-05-16. 08:55
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: dezsi031 - 2010-05-16. 20:10
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: eedikee - 2010-05-18. 22:03
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: eedikee - 2010-05-18. 22:03
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: csont25 - 2010-06-05. 09:43
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: FlashLight - 2010-06-06. 17:34
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Guest - 2010-06-09. 18:05
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: moleone - 2010-06-19. 18:37
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: bakkacsa - 2010-06-19. 21:21
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: maya21 - 2010-06-24. 19:46
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: győri - 2010-06-24. 21:41
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: győri - 2010-06-27. 03:42
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: GabberDögBácsi - 2010-06-27. 06:41
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Dada - 2010-07-01. 11:57
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Deviantartist - 2010-07-04. 02:09
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: tiptronik - 2010-07-04. 12:11
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Atteedark - 2010-07-05. 15:58
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: lekike - 2010-07-05. 16:14
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Guest - 2010-07-30. 16:35
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: pistabá77 - 2010-07-31. 13:38
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: wancza - 2010-08-04. 22:34
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: bali922 - 2010-08-09. 21:38
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: degu - 2010-08-23. 17:21
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: carlos33 - 2010-08-23. 20:37
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: kattila1965 - 2010-08-23. 20:43
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: kattila1965 - 2010-08-23. 20:44
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: reichen - 2010-09-04. 00:21
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: kores - 2010-09-08. 11:33
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: moszkar - 2010-09-09. 22:31
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: wtek - 2010-09-09. 22:40
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: kikkan - 2010-09-12. 18:00
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Puliaction - 2010-09-13. 22:58
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: boy444 - 2010-09-18. 01:55
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Orbit - 2010-10-02. 16:34
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: firegame - 2010-10-02. 19:34
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: STEFAMOL - 2010-10-14. 16:07
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: nyeles025 - 2010-10-27. 16:31
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: attila95 - 2010-10-30. 15:56
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: lacsita - 2010-10-30. 20:45
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: lacsita - 2010-10-30. 20:47
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: laceesan - 2010-11-01. 19:58
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: Jorgo - 2010-11-02. 01:49
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: acer7520 - 2010-11-20. 16:30
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: djdance4 - 2010-11-20. 23:56
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: preku1977 - 2010-12-10. 13:35
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: king16 - 2010-12-11. 20:41
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: lacsita - 2010-12-11. 21:54
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: hambell - 2010-12-15. 19:29
RE: Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ős lottót? - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 08:36

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend