2008-01-23. 13:47
Mit csinálnál ha megnyernéd az 5ös lottót?
a nagybátyjának az apjának a fiának a testvére az a nagybátyja nem? vagy ez direkt így akart menni?
(Rezukii @ 2008.01.22. 16:29)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Szerencsétlen..jönnek a rokonok...és a nagybátyjának az apjának a fiának a testvére..
a nagybátyjának az apjának a fiának a testvére az a nagybátyja nem? vagy ez direkt így akart menni?





