2009-01-29. 12:23
Szökés
Szerintem nagyon jó az egyik kedvenc sorozatom. A 3.évad egy kicsit rövid lett
a 4.évad meg már túl van variálva de azért király.
Szerintem nagyon jó az egyik kedvenc sorozatom. A 3.évad egy kicsit rövid lett
a 4.évad meg már túl van variálva de azért király.





