2008-01-16. 19:05
(Rezukii @ 2008.01.15. 22:56)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Egy """"kiváló minőségű"""" ??í‚ fülhallgató, a TESCO-ból..
jamm..már majdnem elfelejtettem a TESCO-s a király,,am meg még azislehet





