2008-04-01. 16:57
(sumaher @ 2008.03.09. 21:12)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:egy navigácios cucc a kocsimba..
Nekem ilyen van






