HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Film ajánló, kibeszélő I Am Legend

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
I Am Legend
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#1
2008-01-08. 18:34
[Kép: iamlegend.jpg]


szí­nes feliratos amerikai akciófilm, 100 perc, 2007
16 éven aluliak számára nem ajánlott

rendező: Francis Lawrence
í­ró: Richard Matheson
forgatókönyví­ró: Mark Protosevich, Akiva Goldsman
zeneszerző: James Newton Howard
operatőr: Andrew Lesnie
producer: Akiva Goldsman, David Heyman, James Lassiter, Neal H. Moritz, Erwin Stoff
vágó: Wayne Wahrman

szereplő(k):
Will Smith (Neville)
Alice Braga (Anna)
Salli Richardson (Ginny)
Willow Smith (Marley)
Charlie Tahan (Ethan)
Dash Mihok


Idézet:??킐 mindent megtett, ami tőle telt, de az sem volt elég. Robert Neville (Will Smith), a tehetséges tudós is tagja volt annak a csapatnak, amely megpróbálta megállí­tani az emberiség történetének legveszélyesebb Ví­rusát. Az utolsó ví­rust. ??킐, maga sem tudja, miért immunis a fertőzésre, de rajta kí­vül mindenki megbetegedett. Lehet, hogy jobb lett volna a többiekkel együtt meghalnia. Mára ő New York utolsó lakója, sőt, talán az egész világon nincs már rajta kí­vül ember. Igyekszik életben maradni, igyekszik megőrizni a józan eszét, és nem adja fel a reményt: házi készí­tésű rádióadója folyamatosan keresi esetleges sorstársait. De nincs egyedül. A járvány mutáns túlélői ott bujkálnak a homályban. Neville minden mozdulatát figyelik. Várják, mikor követ el egy hibát - mert akkor habozás nélkül elpusztí­tanák az emberiség utolsó reményét.
Bemutató dátuma: 2008. január 3. (Forgalmazó: Intercom)

Kód:
port.huhttp://www.port.hu/pls/.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]

Kód:
port.huhttp://www.port.hu/pls/.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]



Véleményem. Hmm. Nem is tudom. Nem rossz. De nem az én stí­lusom. Aki szereti az ilyen filmeket annak lehet tetszik.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: I Am Legend - írta: kiscipo00 - 2008-01-08. 18:34
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-01-08. 18:46
RE: I Am Legend - írta: kiscipo00 - 2008-01-08. 18:47
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-01-08. 18:55
RE: I Am Legend - írta: Biggie - 2008-01-10. 00:52
RE: I Am Legend - írta: Willmos - 2008-01-11. 13:20
RE: I Am Legend - írta: green - 2008-01-12. 13:29
RE: I Am Legend - írta: Guest - 2008-01-13. 14:52
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-01-13. 19:51
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-01-16. 00:56
RE: I Am Legend - írta: wicked - 2008-01-16. 01:00
RE: I Am Legend - írta: Rezukii - 2008-01-16. 09:59
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-01-16. 16:20
RE: I Am Legend - írta: bucibaby047 - 2008-01-16. 19:04
RE: I Am Legend - írta: kiscipo00 - 2008-01-16. 23:04
RE: I Am Legend - írta: Guest - 2008-01-28. 15:11
RE: I Am Legend - írta: Flóri Bá - 2008-01-28. 23:06
RE: I Am Legend - írta: Kacsusz - 2008-03-01. 16:09
RE: I Am Legend - írta: Rezukii - 2008-03-03. 12:29
RE: I Am Legend - írta: Orpheus - 2008-03-04. 17:56
RE: I Am Legend - írta: /George/ - 2008-03-07. 10:14
RE: I Am Legend - írta: bazoo92 - 2008-03-13. 12:13
RE: I Am Legend - írta: Guest - 2008-03-26. 20:37
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-04-30. 20:07
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-05-05. 11:35
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-05-05. 16:55
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-05-06. 22:24
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-05-07. 08:40
RE: I Am Legend - írta: Rezukii - 2008-05-07. 10:13
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-05-07. 10:17
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-05-07. 11:13
RE: I Am Legend - írta: Guest - 2008-05-25. 09:02
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-05-25. 09:26
RE: I Am Legend - írta: Gagyika - 2008-05-25. 11:17
RE: I Am Legend - írta: Reficul - 2009-04-03. 21:53
RE: I Am Legend - írta: invalides - 2009-06-01. 13:23
RE: I Am Legend - írta: indigen205 - 2009-10-05. 22:05
RE: I Am Legend - írta: laceesan - 2010-11-01. 20:46

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend