2008-01-28. 23:06
Nekem nem jött be, mert ha úgy nézem mint Zombis film, akkor alig vannak benne mutánsok, kivéve a végén, ha meg mint akció film, akkor elég unalmas, szóval nem tom miért kapott ekkora viszhangot!
ad:
ad:
|
I Am Legend
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: I Am Legend - írta: kiscipo00 - 2008-01-08. 18:34
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-01-08. 18:46
RE: I Am Legend - írta: kiscipo00 - 2008-01-08. 18:47
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-01-08. 18:55
RE: I Am Legend - írta: Biggie - 2008-01-10. 00:52
RE: I Am Legend - írta: Willmos - 2008-01-11. 13:20
RE: I Am Legend - írta: green - 2008-01-12. 13:29
RE: I Am Legend - írta: Guest - 2008-01-13. 14:52
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-01-13. 19:51
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-01-16. 00:56
RE: I Am Legend - írta: wicked - 2008-01-16. 01:00
RE: I Am Legend - írta: Rezukii - 2008-01-16. 09:59
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-01-16. 16:20
RE: I Am Legend - írta: bucibaby047 - 2008-01-16. 19:04
RE: I Am Legend - írta: kiscipo00 - 2008-01-16. 23:04
RE: I Am Legend - írta: Guest - 2008-01-28. 15:11
RE: I Am Legend - írta: Flóri Bá - 2008-01-28. 23:06
RE: I Am Legend - írta: Kacsusz - 2008-03-01. 16:09
RE: I Am Legend - írta: Rezukii - 2008-03-03. 12:29
RE: I Am Legend - írta: Orpheus - 2008-03-04. 17:56
RE: I Am Legend - írta: /George/ - 2008-03-07. 10:14
RE: I Am Legend - írta: bazoo92 - 2008-03-13. 12:13
RE: I Am Legend - írta: Guest - 2008-03-26. 20:37
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-04-30. 20:07
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-05-05. 11:35
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-05-05. 16:55
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-05-06. 22:24
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-05-07. 08:40
RE: I Am Legend - írta: Rezukii - 2008-05-07. 10:13
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-05-07. 10:17
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-05-07. 11:13
RE: I Am Legend - írta: Guest - 2008-05-25. 09:02
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-05-25. 09:26
RE: I Am Legend - írta: Gagyika - 2008-05-25. 11:17
RE: I Am Legend - írta: Reficul - 2009-04-03. 21:53
RE: I Am Legend - írta: invalides - 2009-06-01. 13:23
RE: I Am Legend - írta: indigen205 - 2009-10-05. 22:05
RE: I Am Legend - írta: laceesan - 2010-11-01. 20:46
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |