HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Film ajánló, kibeszélő I Am Legend

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
I Am Legend
Kacsusz
Vendég
 
#18
2008-03-01. 16:09
Már régebben láttam, elsőre én is mutáns-zombis filmet vártam amiben Will mindenkit legyilkol, í­gy amikor megnéztem kicsit csalódott voltam, aztán rájöttem, hogy ezt a filmet nem egy Resident evil vagy egy 28 nappal később szemszögből kell nézni. Hanem gondolj bele, hogy veled mi történne, ha egyedül maradnál? Azért az már durva, hogy annyira bekattansz hogy bábukkal beszélgetsz és képzeletbeli barátságot alakí­tasz ki velük, meg hogy egy próbababát akarsz felszedni, de nem mered megszólí­tani. Utólag belegondolva nagyon is jó film. Csak más szemszögből nézd.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: I Am Legend - írta: kiscipo00 - 2008-01-08. 18:34
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-01-08. 18:46
RE: I Am Legend - írta: kiscipo00 - 2008-01-08. 18:47
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-01-08. 18:55
RE: I Am Legend - írta: Biggie - 2008-01-10. 00:52
RE: I Am Legend - írta: Willmos - 2008-01-11. 13:20
RE: I Am Legend - írta: green - 2008-01-12. 13:29
RE: I Am Legend - írta: Guest - 2008-01-13. 14:52
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-01-13. 19:51
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-01-16. 00:56
RE: I Am Legend - írta: wicked - 2008-01-16. 01:00
RE: I Am Legend - írta: Rezukii - 2008-01-16. 09:59
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-01-16. 16:20
RE: I Am Legend - írta: bucibaby047 - 2008-01-16. 19:04
RE: I Am Legend - írta: kiscipo00 - 2008-01-16. 23:04
RE: I Am Legend - írta: Guest - 2008-01-28. 15:11
RE: I Am Legend - írta: Flóri Bá - 2008-01-28. 23:06
RE: I Am Legend - írta: Kacsusz - 2008-03-01. 16:09
RE: I Am Legend - írta: Rezukii - 2008-03-03. 12:29
RE: I Am Legend - írta: Orpheus - 2008-03-04. 17:56
RE: I Am Legend - írta: /George/ - 2008-03-07. 10:14
RE: I Am Legend - írta: bazoo92 - 2008-03-13. 12:13
RE: I Am Legend - írta: Guest - 2008-03-26. 20:37
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-04-30. 20:07
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-05-05. 11:35
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-05-05. 16:55
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-05-06. 22:24
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-05-07. 08:40
RE: I Am Legend - írta: Rezukii - 2008-05-07. 10:13
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-05-07. 10:17
RE: I Am Legend - írta: Zozi - 2008-05-07. 11:13
RE: I Am Legend - írta: Guest - 2008-05-25. 09:02
RE: I Am Legend - írta: BaLiG - 2008-05-25. 09:26
RE: I Am Legend - írta: Gagyika - 2008-05-25. 11:17
RE: I Am Legend - írta: Reficul - 2009-04-03. 21:53
RE: I Am Legend - írta: invalides - 2009-06-01. 13:23
RE: I Am Legend - írta: indigen205 - 2009-10-05. 22:05
RE: I Am Legend - írta: laceesan - 2010-11-01. 20:46

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend