2008-10-06. 22:24
Kiscip? Design
Háttérkép magamnak. Nekem tetszik
De lehetett volna jobb is
Még lehet lesz annyi módosítás, hogy rá írom a mocik nevét. (CBR600RR 2009, és CB1000R)
Háttérkép magamnak. Nekem tetszik
De lehetett volna jobb isKód:
http://img133.imageshac.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Kód:
http://g.imageshack.us/.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Még lehet lesz annyi módosítás, hogy rá írom a mocik nevét. (CBR600RR 2009, és CB1000R)






