HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Mi lesz a halál után?

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Mi lesz a halál után?
Offline Mythbuster
VIP
******
Hozzászólások: 98
Témák: 2
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.04.01.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Don't Starve Beta (2013 április 20)
  • Star Trek XI
#98
2010-01-19. 22:34
Nem éppen. Ha az lenne a tudományos megközelí­tés akkor Kiszel Tündét az atomfizikában elért eredményei miatt ismerné az egász világ nem pedig azért mert egy hülye k***a.
Csak elméletek vannak amelyek ugyan nem annyira magasztosak mint a pokol és a mennyország de azért talán a valósághoz több köze lehet mint egy kitaláción alapuló irodalmi műnek.
Talán a test elporladt az úgynevezett "lélekkel" együtt és valóban csak a nagy semmi van a kis létezés után.
Egyes teóriák szerint a testünk energia formájában ereszti ki a lelkünket és í­gy élünk szerves részeként egy nagyobb egésznek vagyis az univerzumnak egy apró darabjaként.
Lehet beszélni még a filozófusok, esetleg alternatí­v gondolkodók által vallot szemléletekről de szerintem talán mi már sosem érjük meg azt hogy erre a kérdésre biztos választ kapjunk. De az ember élete amúgyis a kérdések megoldásásának és az odavezető útnak a misztériumában rejlik. í­í‚gy azért sokkal érdekesebb nem?

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2008-01-16. 00:13
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Zozi - 2008-01-16. 00:36
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-16. 09:39
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Szaki10 - 2008-01-16. 15:23
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Willmos - 2008-01-16. 15:26
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-16. 15:55
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-01-16. 15:57
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-16. 15:59
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-01-16. 16:01
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-16. 16:13
RE: Mi lesz a halál után? - írta: aranyos - 2008-01-16. 17:51
RE: Mi lesz a halál után? - írta: wicked - 2008-01-16. 18:50
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Crunker - 2008-01-16. 19:51
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-16. 22:04
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-16. 22:11
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-16. 22:11
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Zozi - 2008-01-16. 22:18
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Crunker - 2008-01-16. 22:20
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-16. 22:22
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-17. 16:06
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-17. 16:09
RE: Mi lesz a halál után? - írta: retek123 - 2008-01-22. 01:57
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-22. 16:05
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-22. 17:27
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-22. 20:28
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-22. 20:34
RE: Mi lesz a halál után? - írta: retek123 - 2008-01-22. 20:35
RE: Mi lesz a halál után? - írta: spykee - 2008-01-22. 20:45
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-22. 21:32
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-22. 21:37
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-22. 21:54
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-22. 22:16
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-22. 22:18
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-22. 22:24
RE: Mi lesz a halál után? - írta: retek123 - 2008-01-22. 22:36
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-24. 22:04
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2008-01-24. 22:09
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-01-25. 08:35
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2008-01-26. 01:48
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-26. 05:45
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2008-01-26. 12:06
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-01-26. 14:20
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2008-01-26. 14:24
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-26. 15:13
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-01-26. 16:27
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-26. 16:36
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2008-01-26. 18:07
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-26. 18:21
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-01-26. 23:51
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2008-01-27. 02:30
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2008-01-27. 11:18
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2008-01-27. 11:19
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-27. 12:53
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2008-01-27. 14:20
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-27. 17:28
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2008-01-27. 18:30
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2008-01-28. 17:18
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2008-01-28. 19:31
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Zoltan73 - 2008-04-01. 14:43
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-03. 16:49
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2008-04-03. 16:54
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-04-03. 17:30
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-03. 17:40
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-04. 16:25
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-04. 17:18
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-04. 19:24
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-04. 19:40
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-05. 08:40
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Gagyika - 2008-04-05. 11:30
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-06. 11:50
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-06. 12:01
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-06. 12:03
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-06. 12:04
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-06. 14:42
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Gagyika - 2008-04-06. 14:49
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-06. 16:25
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-06. 18:12
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-06. 18:25
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-07. 12:58
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-04-07. 22:01
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Gagyika - 2008-04-07. 23:58
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Zoltan73 - 2008-04-09. 11:58
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Gagyika - 2008-05-02. 14:00
RE: Mi lesz a halál után? - írta: kozmi91 - 2008-05-02. 15:22
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Gagyika - 2008-05-02. 16:49
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Malik - 2008-09-10. 17:04
RE: Mi lesz a halál után? - írta: tommy18 - 2008-12-22. 09:11
RE: Mi lesz a halál után? - írta: PUNKANDROLL - 2009-05-23. 23:01
RE: Mi lesz a halál után? - írta: dragoman71 - 2009-07-16. 22:08
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2009-07-16. 23:04
RE: Mi lesz a halál után? - írta: kat68 - 2009-07-28. 15:43
RE: Mi lesz a halál után? - írta: indigen205 - 2009-10-04. 21:59
RE: Mi lesz a halál után? - írta: katrix - 2009-10-07. 17:20
RE: Mi lesz a halál után? - írta: andzs - 2010-01-10. 11:30
RE: Mi lesz a halál után? - írta: csikibandita - 2010-01-19. 15:52
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2010-01-19. 21:56
RE: Mi lesz a halál után? - írta: csikibandita - 2010-01-19. 22:20
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2010-01-19. 22:34
RE: Mi lesz a halál után? - írta: csikibandita - 2010-01-21. 11:21
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2010-01-21. 18:28
RE: Mi lesz a halál után? - írta: csikibandita - 2010-01-21. 18:50
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Kecsó - 2010-01-21. 19:27
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2010-01-21. 23:00
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2010-01-22. 10:06
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2010-01-22. 10:13
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rocky - 2010-01-22. 11:42
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2010-01-22. 23:34
RE: Mi lesz a halál után? - írta: GabberDögBácsi - 2010-01-23. 08:29
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2010-01-23. 17:32
RE: Mi lesz a halál után? - írta: GabberDögBácsi - 2010-01-24. 11:31
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2010-01-24. 12:18
RE: Mi lesz a halál után? - írta: GabberDögBácsi - 2010-01-24. 13:47
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Atti - 2010-01-24. 21:41
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rocky - 2010-01-26. 08:51
RE: Mi lesz a halál után? - írta: medver138 - 2010-01-27. 14:28
RE: Mi lesz a halál után? - írta: medver138 - 2010-01-27. 14:52
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Beke P??Â?terke - 2010-02-09. 19:17
RE: Mi lesz a halál után? - írta: z78 - 2010-05-15. 08:01
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2010-06-09. 18:43
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2010-06-11. 19:17
RE: Mi lesz a halál után? - írta: kollika - 2010-06-16. 18:11
RE: Mi lesz a halál után? - írta: moleone - 2010-06-19. 17:39
RE: Mi lesz a halál után? - írta: maya21 - 2010-06-24. 18:26
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Atteedark - 2010-07-05. 10:59
RE: Mi lesz a halál után? - írta: lekike - 2010-07-06. 10:00
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Altair - 2010-07-15. 00:21
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2010-07-23. 19:16
RE: Mi lesz a halál után? - írta: pistabá77 - 2010-07-25. 13:55
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2010-07-26. 17:21
RE: Mi lesz a halál után? - írta: hhwhuszar - 2010-07-27. 17:34
RE: Mi lesz a halál után? - írta: wancza - 2010-07-28. 09:00
RE: Mi lesz a halál után? - írta: degu - 2010-08-23. 17:25
RE: Mi lesz a halál után? - írta: carlos33 - 2010-08-23. 20:30
RE: Mi lesz a halál után? - írta: kattila1965 - 2010-08-23. 20:48
RE: Mi lesz a halál után? - írta: zotyko69 - 2010-08-23. 22:17
RE: Mi lesz a halál után? - írta: kattila1965 - 2010-08-24. 07:29
RE: Mi lesz a halál után? - írta: zotyko69 - 2010-08-24. 21:50
RE: Mi lesz a halál után? - írta: pityumester - 2010-08-30. 20:24
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Omlás - 2010-08-31. 23:21
RE: Mi lesz a halál után? - írta: reichen - 2010-09-03. 23:59
RE: Mi lesz a halál után? - írta: hunflash - 2010-09-04. 19:47
RE: Mi lesz a halál után? - írta: reichen - 2010-09-05. 01:46
RE: Mi lesz a halál után? - írta: kikkan - 2010-09-12. 17:52
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Puliaction - 2010-09-13. 23:00
RE: Mi lesz a halál után? - írta: boy444 - 2010-09-18. 01:59
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orbit - 2010-10-02. 16:31
RE: Mi lesz a halál után? - írta: laceesan - 2010-11-01. 19:48
RE: Mi lesz a halál után? - írta: 1simlis - 2010-11-06. 15:53
RE: Mi lesz a halál után? - írta: husleves - 2010-11-17. 20:56
RE: Mi lesz a halál után? - írta: acer7520 - 2010-11-20. 16:11
RE: Mi lesz a halál után? - írta: lacsita - 2010-12-11. 22:16
RE: Mi lesz a halál után? - írta: hambell - 2010-12-15. 19:14
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Stefan21 - 2012-04-08. 20:11
RE: Mi lesz a halál után? - írta: jorgosz - 2012-04-08. 23:05
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2012-04-16. 20:24
RE: Mi lesz a halál után? - írta: teddylili - 2013-09-13. 08:06
RE: Mi lesz a halál után? - írta: lewente - 2013-10-09. 19:41
RE: Mi lesz a halál után? - írta: lewente - 2013-10-09. 19:46

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Mi lesz a következő dolog amit venni fogsz/akarsz? Zozi 383 57,449 2011-03-28. 07:07
Utolsó üzenet: csupafül

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend