2010-01-21. 23:00
Én nem szeretnék senkit megbántani mert tényleg nem ez a szándékom de a Biblia vélemyényem szerint a világ legnagyob vicc kötete!!! csak egy eszköz semmi más Akit érdekl annak tudok javasolni egy olyan filmet amit elvileg betiltottak és elég érdekesen megvilágít jó pár dolgot a hittel a vallásokkal jézusal kapcsolatban ez az egész egy kitaláció!!!A 3 király -ról szoló dolog tetszett a legjobban!!!! Elég ha csak a vatikánt nézem szerintem sokan nem gondolnák hogy micsoda bizniszek mennek ott!!!! De ez csak az én véleményem eddig sem voltam hívő ezután sem lesszek csak a véleményem mondtam el és ez a film csak megerősitett abban amit eddig is gondoltam erről az egészről!!!Mindenki saját maga dönti el mit gondol és ezt 
Magyar felirattal

Kód:
http://www.youtube.com/.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Magyar felirattal
Kód:
http://video.google.com.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Kód:
http://video.google.com.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]






