HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Mi lesz a halál után?

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Mi lesz a halál után?
Offline GabberDögBácsi
Power User
**
Hozzászólások: 74
Témák: 4
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.10.28.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Randik. ...katasztrófa!
  • Buli utáni SMS-ek
  • Film lejátszás
  • Meeetya topikja, mindenféle jóval...
#108
2010-01-23. 08:29
A Biblia végülis a Próféták és Jézus taní­tványainak könyve. Egy része igaz, a többi meg kitaláció, mese. Mindenki hozzá tett a magáéból, s í­gy alakult ki a mai formájára. Jómagam is hí­vő ember vagyok, de ehhez nekem nem kell a Biblia, mint tankönyv. Csak az utat mutatja meg...

Jómagam Angyal Terápiával, és Reikivel is foglalkozom hobbi szinten, s csak önmagam gyógyí­tására. Elég sokmindenben volt már részem az életem során, í­gy rettenetesen nagy a betekintésem a túlvilág dolgaiba. A Fekete Mágia, mellyel fiatalabb koromban behatóan is megismerkedtem, sokmindent megmutatott nekem.

Az élet után egy új élet kezdődik, de csak lelki szinten. A bennünk élő lélek vándorol másik testbe. Vannak idős, fiatal, rossz és jó lelkek is. Ezek határozzák meg életünk folyását. Mindenkié más és más.

Vannak olyanok, mint jómagam is, akik kommunikálni tudnak a lelkükkel. Természetesen nem szabad akaratukból. Lehet egyeseknek hihetetlenül és megrázóan hatnak szavaim, de ez az igazság. Az én testemben élő lélek több ezer esztendővel ezelőtt született, és valaha törzsi sámán, varázsló volt. Innen eredeztetem gyermekkoromban kiteljesedő halottlátásomat, és a velük való kommunikáció több formáját.

Szóval, ha valakinek jelentenek valamit szavaim keressen meg! Szí­vesen beszélgetek ezen témákról, s adok betekintést múltamba, s jelenembe...

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2008-01-16. 00:13
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Zozi - 2008-01-16. 00:36
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-16. 09:39
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Szaki10 - 2008-01-16. 15:23
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Willmos - 2008-01-16. 15:26
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-16. 15:55
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-01-16. 15:57
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-16. 15:59
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-01-16. 16:01
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-16. 16:13
RE: Mi lesz a halál után? - írta: aranyos - 2008-01-16. 17:51
RE: Mi lesz a halál után? - írta: wicked - 2008-01-16. 18:50
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Crunker - 2008-01-16. 19:51
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-16. 22:04
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-16. 22:11
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-16. 22:11
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Zozi - 2008-01-16. 22:18
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Crunker - 2008-01-16. 22:20
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-16. 22:22
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-17. 16:06
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-17. 16:09
RE: Mi lesz a halál után? - írta: retek123 - 2008-01-22. 01:57
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-22. 16:05
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-22. 17:27
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-22. 20:28
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-22. 20:34
RE: Mi lesz a halál után? - írta: retek123 - 2008-01-22. 20:35
RE: Mi lesz a halál után? - írta: spykee - 2008-01-22. 20:45
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-22. 21:32
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-22. 21:37
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-22. 21:54
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-22. 22:16
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-22. 22:18
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-22. 22:24
RE: Mi lesz a halál után? - írta: retek123 - 2008-01-22. 22:36
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-24. 22:04
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2008-01-24. 22:09
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-01-25. 08:35
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2008-01-26. 01:48
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-26. 05:45
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2008-01-26. 12:06
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-01-26. 14:20
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2008-01-26. 14:24
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-01-26. 15:13
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-01-26. 16:27
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-26. 16:36
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2008-01-26. 18:07
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-26. 18:21
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-01-26. 23:51
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2008-01-27. 02:30
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2008-01-27. 11:18
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2008-01-27. 11:19
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-01-27. 12:53
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2008-01-27. 14:20
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rezukii - 2008-01-27. 17:28
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2008-01-27. 18:30
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2008-01-28. 17:18
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2008-01-28. 19:31
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Zoltan73 - 2008-04-01. 14:43
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-03. 16:49
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2008-04-03. 16:54
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2008-04-03. 17:30
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-03. 17:40
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-04. 16:25
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-04. 17:18
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-04. 19:24
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-04. 19:40
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-05. 08:40
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Gagyika - 2008-04-05. 11:30
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-06. 11:50
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-06. 12:01
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-06. 12:03
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-06. 12:04
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-06. 14:42
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Gagyika - 2008-04-06. 14:49
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-06. 16:25
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-06. 18:12
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2008-04-06. 18:25
RE: Mi lesz a halál után? - írta: once - 2008-04-07. 12:58
RE: Mi lesz a halál után? - írta: BaLiG - 2008-04-07. 22:01
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Gagyika - 2008-04-07. 23:58
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Zoltan73 - 2008-04-09. 11:58
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Gagyika - 2008-05-02. 14:00
RE: Mi lesz a halál után? - írta: kozmi91 - 2008-05-02. 15:22
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Gagyika - 2008-05-02. 16:49
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Malik - 2008-09-10. 17:04
RE: Mi lesz a halál után? - írta: tommy18 - 2008-12-22. 09:11
RE: Mi lesz a halál után? - írta: PUNKANDROLL - 2009-05-23. 23:01
RE: Mi lesz a halál után? - írta: dragoman71 - 2009-07-16. 22:08
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2009-07-16. 23:04
RE: Mi lesz a halál után? - írta: kat68 - 2009-07-28. 15:43
RE: Mi lesz a halál után? - írta: indigen205 - 2009-10-04. 21:59
RE: Mi lesz a halál után? - írta: katrix - 2009-10-07. 17:20
RE: Mi lesz a halál után? - írta: andzs - 2010-01-10. 11:30
RE: Mi lesz a halál után? - írta: csikibandita - 2010-01-19. 15:52
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2010-01-19. 21:56
RE: Mi lesz a halál után? - írta: csikibandita - 2010-01-19. 22:20
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Mythbuster - 2010-01-19. 22:34
RE: Mi lesz a halál után? - írta: csikibandita - 2010-01-21. 11:21
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2010-01-21. 18:28
RE: Mi lesz a halál után? - írta: csikibandita - 2010-01-21. 18:50
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Kecsó - 2010-01-21. 19:27
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2010-01-21. 23:00
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2010-01-22. 10:06
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2010-01-22. 10:13
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rocky - 2010-01-22. 11:42
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Dada - 2010-01-22. 23:34
RE: Mi lesz a halál után? - írta: GabberDögBácsi - 2010-01-23. 08:29
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2010-01-23. 17:32
RE: Mi lesz a halál után? - írta: GabberDögBácsi - 2010-01-24. 11:31
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2010-01-24. 12:18
RE: Mi lesz a halál után? - írta: GabberDögBácsi - 2010-01-24. 13:47
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Atti - 2010-01-24. 21:41
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Rocky - 2010-01-26. 08:51
RE: Mi lesz a halál után? - írta: medver138 - 2010-01-27. 14:28
RE: Mi lesz a halál után? - írta: medver138 - 2010-01-27. 14:52
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Beke P??Â?terke - 2010-02-09. 19:17
RE: Mi lesz a halál után? - írta: z78 - 2010-05-15. 08:01
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2010-06-09. 18:43
RE: Mi lesz a halál után? - írta: /George/ - 2010-06-11. 19:17
RE: Mi lesz a halál után? - írta: kollika - 2010-06-16. 18:11
RE: Mi lesz a halál után? - írta: moleone - 2010-06-19. 17:39
RE: Mi lesz a halál után? - írta: maya21 - 2010-06-24. 18:26
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Atteedark - 2010-07-05. 10:59
RE: Mi lesz a halál után? - írta: lekike - 2010-07-06. 10:00
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Altair - 2010-07-15. 00:21
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2010-07-23. 19:16
RE: Mi lesz a halál után? - írta: pistabá77 - 2010-07-25. 13:55
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Guest - 2010-07-26. 17:21
RE: Mi lesz a halál után? - írta: hhwhuszar - 2010-07-27. 17:34
RE: Mi lesz a halál után? - írta: wancza - 2010-07-28. 09:00
RE: Mi lesz a halál után? - írta: degu - 2010-08-23. 17:25
RE: Mi lesz a halál után? - írta: carlos33 - 2010-08-23. 20:30
RE: Mi lesz a halál után? - írta: kattila1965 - 2010-08-23. 20:48
RE: Mi lesz a halál után? - írta: zotyko69 - 2010-08-23. 22:17
RE: Mi lesz a halál után? - írta: kattila1965 - 2010-08-24. 07:29
RE: Mi lesz a halál után? - írta: zotyko69 - 2010-08-24. 21:50
RE: Mi lesz a halál után? - írta: pityumester - 2010-08-30. 20:24
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Omlás - 2010-08-31. 23:21
RE: Mi lesz a halál után? - írta: reichen - 2010-09-03. 23:59
RE: Mi lesz a halál után? - írta: hunflash - 2010-09-04. 19:47
RE: Mi lesz a halál után? - írta: reichen - 2010-09-05. 01:46
RE: Mi lesz a halál után? - írta: kikkan - 2010-09-12. 17:52
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Puliaction - 2010-09-13. 23:00
RE: Mi lesz a halál után? - írta: boy444 - 2010-09-18. 01:59
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orbit - 2010-10-02. 16:31
RE: Mi lesz a halál után? - írta: laceesan - 2010-11-01. 19:48
RE: Mi lesz a halál után? - írta: 1simlis - 2010-11-06. 15:53
RE: Mi lesz a halál után? - írta: husleves - 2010-11-17. 20:56
RE: Mi lesz a halál után? - írta: acer7520 - 2010-11-20. 16:11
RE: Mi lesz a halál után? - írta: lacsita - 2010-12-11. 22:16
RE: Mi lesz a halál után? - írta: hambell - 2010-12-15. 19:14
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Stefan21 - 2012-04-08. 20:11
RE: Mi lesz a halál után? - írta: jorgosz - 2012-04-08. 23:05
RE: Mi lesz a halál után? - írta: Orpheus - 2012-04-16. 20:24
RE: Mi lesz a halál után? - írta: teddylili - 2013-09-13. 08:06
RE: Mi lesz a halál után? - írta: lewente - 2013-10-09. 19:41
RE: Mi lesz a halál után? - írta: lewente - 2013-10-09. 19:46

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Mi lesz a következő dolog amit venni fogsz/akarsz? Zozi 383 57,407 2011-03-28. 07:07
Utolsó üzenet: csupafül

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend