2008-02-18. 21:31
(BaLiG @ 2008.02.17. 22:46)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:én már nem járok kondiba. felétek mennyi a bérlet.
Nálunk a napi 500,- Ft a 10 alkalmas 3900,- a havi 5000,- Ft...





