2008-01-16. 22:20
2 utcára lakom a Tesco-tól! nem csoda ha minden sza*ért oda megyek! Szó szerint sza*ért!
|
Mi a véleményetek a:Tesco-ról?
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |