2008-01-20. 23:33
(TrapX @ 2008.01.20. 22:04)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:sztem tutk helya Tesco..meg most nyáron akarok majd munkát vállani..jól jönne egy kis pnz és elfoglaltság
Az írásod alapján akár árúházigazgató is lehetnél!






