2008-02-10. 20:49
ha csak ne mfogok ott dolgozni. de gondolom akkor is be kell kerülni a fönöknél a top5-be
|
Mi a véleményetek a:Tesco-ról?
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |