2010-06-05. 10:14
Ha tudok máshol is vásárolni,akkor nem megyek be.Nem szeretem,ha minden mozdulatomat figyelik.
|
Mi a véleményetek a:Tesco-ról?
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |