2010-07-05. 14:11
Bár szeretek oda járni, kikapcsolódásként az a tapasztalatom, hogy általában a TESCO Value termékek drágábbak a megszokott, jobb minőségű áruknál.
|
Mi a véleményetek a:Tesco-ról?
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |