2008-04-30. 22:26
![[Kép: 1209587918736.jpg]](http://images.netbag.hu/20080430/1209587918736.jpg)
Hát..no comment..havernak csináltam, aki eléggé idegbeteg volt, és az ihlet is elkapott

És ezt nem Adobe Photoshoppal, hanem Macromedia Fireworks MX 2004-el
Hiába, azt szoktam meg
|
Rezukii munkája
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: Rezukii munkája - írta: Rezukii - 2008-01-18. 15:46
RE: Rezukii munkája - írta: Zozi - 2008-01-18. 15:55
RE: Rezukii munkája - írta: BaLiG - 2008-01-18. 15:59
RE: Rezukii munkája - írta: Rezukii - 2008-01-18. 16:08
RE: Rezukii munkája - írta: Rezukii - 2008-01-19. 23:17
RE: Rezukii munkája - írta: BaLiG - 2008-01-20. 09:20
RE: Rezukii munkája - írta: Rezukii - 2008-01-20. 15:50
RE: Rezukii munkája - írta: BaLiG - 2008-01-20. 16:37
RE: Rezukii munkája - írta: Rezukii - 2008-01-20. 16:41
RE: Rezukii munkája - írta: retek123 - 2008-01-24. 20:10
RE: Rezukii munkája - írta: Rezukii - 2008-01-25. 20:53
RE: Rezukii munkája - írta: Rezukii - 2008-04-30. 22:26
RE: Rezukii munkája - írta: BaLiG - 2008-05-01. 20:23
RE: Rezukii munkája - írta: Rezukii - 2008-05-06. 11:04
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |