2009-06-08. 19:32
Ricsike,Biggie!
Erről a ladáról beszéltem reggel.Rosszul mondtam nem 5000 V8 hanem "csak"
3800-as V8 merci motor került bele.Jó kis gép.
:clap:
https://www.youtube.com/watch?v=hNdbKy4M6mQ
Erről a ladáról beszéltem reggel.Rosszul mondtam nem 5000 V8 hanem "csak"
3800-as V8 merci motor került bele.Jó kis gép.
:clap:
Kód:
http://www.blikk.hu/akt.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]






