2008-03-02. 20:38
(Orpheus @ 2008.03.02. 19:34)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Az én tervem nyárra, hogy a párommal kimegyünk Tunéziába. Remélem összejön, nem olyan drága hely.
te aztán nem tolod gyengén mivelmentek magánrepcsi?






