2009-03-17. 18:24
viszont nem megy!
:-(
nem megy az oldal.....
ciki , de az enyém sem:
Nem ért véletlenül valaki a php-hoz, meg az sql-hez, meg a joomlához?
ezek az extrások mindig kitanának valamit....:chair:
:-(
nem megy az oldal.....
ciki , de az enyém sem:
Kód:
http://www.gospelradio..... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Nem ért véletlenül valaki a php-hoz, meg az sql-hez, meg a joomlához?
ezek az extrások mindig kitanának valamit....:chair:
Idézet:Originally posted by sajto;320
Zoli az oldal címedből lemaradt egy L betű





