HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Informatika Programozás Saját weboldala(i)d

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Saját weboldala(i)d
Zooolcsi
Vendég
 
#46
2010-12-14. 18:49
Hello!

Az én weboldalam:

Kód:
lajkolj.com....http://lajkolj.com.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]

Tudom a szabályt cms-t nem lehet linkelni... pedig igazából ez az... megvettem a scriptet:

ezt:

Kód:
likzy.comhttp://likzy.com/.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]

De mint látjátok az oldal elég sok változtatáson átesett még ha a legtöbbjét a felhasználó nem is látja Smile Annyira természetes kis finomí­tások a phpban, hogy észre sem veszed Big Grin A fejléc még nincs kész teljesen majd kitalálok valami frappánsat.

Egyébként az oldal lényege az, hogy ha rányomsz a Like gombra akkor megjelenik a facebook adatlapodon, hogy ez a bejegyzés neked épp tetszik.

Az oldal sajnos nem nagyon megy... pedig hiszem azt, hogy talán ez a legstí­lusosabb az összes közül. (amiket én ismerek)

Az összes magyar "lájkolós" oldal... letöltötte a leggagyobb szkriptet ingyen valamelyik warez oldalról... mégis több ezren látogatják, pedig olyan mintha ráhányták volna a monitorra... valaki ötlet? bekellene fektetnem reklámba...

várom a véleményeket, észrevételeket és legfőképp ötletek mivel tehetném mégjobbá.

üdv
Z.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Guest - 2007-05-05. 22:44
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Guest - 2007-05-05. 23:18
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Guest - 2007-05-06. 11:07
RE: Saját weboldala(i)d - írta: kiscipo00 - 2007-05-15. 21:05
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Zozi - 2007-07-03. 11:43
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Guest - 2007-07-22. 19:51
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Zozi - 2007-07-23. 16:48
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Guest - 2007-07-23. 17:49
RE: Saját weboldala(i)d - írta: kiscipo00 - 2007-07-23. 19:25
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Guest - 2008-01-03. 22:42
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Zozi - 2008-01-04. 15:17
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Guest - 2008-01-04. 19:35
RE: Saját weboldala(i)d - írta: BaLiG - 2008-01-15. 10:27
RE: Saját weboldala(i)d - írta: JoeJoeJoe - 2008-03-08. 14:12
RE: Saját weboldala(i)d - írta: BaLiG - 2008-03-08. 14:22
RE: Saját weboldala(i)d - írta: obaggio - 2008-03-08. 23:42
RE: Saját weboldala(i)d - írta: tryallevi - 2008-03-09. 14:21
RE: Saját weboldala(i)d - írta: /George/ - 2008-03-12. 20:24
RE: Saját weboldala(i)d - írta: bazoo92 - 2008-03-13. 12:25
RE: Saját weboldala(i)d - írta: /George/ - 2008-03-13. 19:24
RE: Saját weboldala(i)d - írta: bazoo92 - 2008-03-13. 21:01
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Zozi - 2008-03-15. 11:00
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Orpheus - 2008-03-17. 01:01
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Zozi - 2008-03-17. 12:34
RE: Saját weboldala(i)d - írta: /George/ - 2008-03-17. 18:54
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Guest - 2008-03-23. 20:15
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Zozi - 2008-04-15. 17:33
RE: Saját weboldala(i)d - írta: BaLiG - 2008-04-15. 20:44
RE: Saját weboldala(i)d - írta: /George/ - 2008-04-16. 18:32
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Zozi - 2008-04-16. 23:55
RE: Saját weboldala(i)d - írta: BaLiG - 2008-04-17. 11:55
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Zozi - 2008-04-17. 17:29
RE: Saját weboldala(i)d - írta: kiscipo00 - 2008-04-17. 21:36
RE: Saját weboldala(i)d - írta: ano - 2008-05-18. 18:28
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Flóri Bá - 2008-05-18. 22:05
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Zozi - 2008-05-19. 00:27
RE: Saját weboldala(i)d - írta: csgamer - 2008-07-01. 04:39
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Fáraó - 2008-08-15. 14:40
RE: Saját weboldala(i)d - írta: KeNTaGoN - 2009-02-11. 17:18
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Goodsector - 2009-02-17. 06:47
RE: Saját weboldala(i)d - írta: BiZz - 2009-03-17. 18:07
RE: Saját weboldala(i)d - írta: BiZz - 2009-03-17. 18:24
RE: Saját weboldala(i)d - írta: csgamer - 2010-01-17. 05:06
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Errorka - 2010-03-15. 13:52
RE: Saját weboldala(i)d - írta: djsilas - 2010-11-25. 15:26
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Zooolcsi - 2010-12-14. 18:49
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Fáraó - 2012-04-24. 17:53
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Zoltán - 2015-10-16. 17:36
RE: Saját weboldala(i)d - írta: Zoltán - 2015-10-23. 17:00

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend